Ako z katalógu

Upratovanie Poprad sa už dlhé roky zaoberá upratovaním všetkých priestorov, ktoré už naozaj potrebujú nový začiatok. Takže pokiaľ máte priestory, ktoré sú už po nejakom čase bez riadneho upratovania zájdené prachom a špinou, tak práve my sme pre Vás tou správnou voľbou na vyriešenie tohto problému. Upratovaním sa zaoberáme už niekoľko rokov a máme naozaj široké skúsenosti s rôznym neporiadkom, takže nás už len tak niečo neprekvapí. Pravidelné či občasné upratovanie pre nás nie je novinkou, takže sa vôbec nemusíte báť, že by sme boli amatérmi v tom, čo robíme. Pri našej práci využívame moderné technológie a účinné prostriedky, ktoré máme už rokmi overené a naši stáli zákazníci s nimi boli vždy spokojní.

upratovanie

S našou prácou so sebou prinášame aj kopec výhod, ktoré s nami získate pokiaľ sa rozhodnete pre naše pravidelné upratovanie. Okrem vždy perfektnej čistoty, ktorá Vás po príchode bude čakať sa môžete tešiť aj na výhodné ceny za naše služby. Neobľubujete práve čistenie či tepovanie nábytku? Gauče, koberce či iné kreslá môžu byť po rokoch v hroznom stave, ktorý potrebuje bezpodmienečne ruku profesionála. Vytepujeme Vám Váš nábytok tak, že si budete myslieť, že sme priniesli čisto nový kúsok.

čistota

Spoľahlivosť je to čím disponujeme a naši zákazníci v nás môžu mať vždy maximálnu dôveru. Tepovanie však nie sú ani zďaleka jediné služby, ktoré u nás ponúkame. V rámci sezónneho upratovania sa môžete tešiť aj na svoje čistučké okná, ktoré vyčistíme tak, že nebudete veriť vlastným očiam! Pokiaľ Vás táto činnosť z hĺbky srdca nebaví a nenapĺňa, tak to pokojne nechajte na nás a zbavte sa tak tejto povinnosti rýchlo, ale zároveň bez zanedbania. Ešte stále premýšľate nad tou správnou upratovacou spoločnosťou? Vyskúšajte si práve nás a sami najlepšie zistíte, že lepšie rozhodnutie ste ani urobiť nemohli.