Všetko čo muž potrebuje

Sex privát je miesto, kde sa nie len chodí tráviť čas keď sa cítite osamelo ale je to aj miesto kde si môžete vyplniť všetky svoje tajné túžby, ktoré Vám doposiaľ nikto nedokázal naplniť až do stavu úplného uspokojenia. Pre koho je však toto miesto vhodné a plne prístupné? Rozhodne je to miesto, kde sa nedostanete pokiaľ nemáte minimálne osemnásť rokov. Ďalšou z nepísaných pravidiel je samozrejme slušné a úctivé správanie. Aj napriek tomu, že sa nachádzate v priváte by ste mali pamätať na to, že sa ku každému musíte správať s rešpektom. Pokiaľ nebudete robiť žiadne problémy, budeme si Vás vážiť a starať sa o Vás, tak ako si to zaslúžite – to je predovšetkým naša práca.

zábava

Okrem milého privítania a pohostenia sme tu samozrejme aj pre iné služby, ktoré si môžete užívať kedykoľvek budete mať sami chuť. Aké služby ponúkame za dverami privátnych izieb? Všetky služby samozrejme konzultujeme vopred s klientom a po vzájomnom odsúhlasení si môžete užívať horúce chvíľky so slečnou, ktorá je Vám najsympatickejšia zo všetkých. V ponuke máte široký výber žien, ktoré sú pripravené len na to aby Vám spríjemnili osamelý večer. Desiatky žien, ktoré vedia čo muž potrebuje sú ochotné vyplniť Vám akékoľvek predstavy a túžby.

privát

Žiadne skryté, nezmyselné poplatky nečakajte. U nás si zaplatíte jednorázovo za poskytnuté služby a za plne využitý čas. Užite si chvíle kedy ste stredobodom všetkého len Vy. Okrem sexuálnych služieb tu samozrejme natrafíte aj na talentovaných baristov, ktorý Vám namiešajú nápoje podľa vlastného výberu a v neposlednom rade tu nájdete aj zábavu na celý večer, od ktorej sa naozaj ťažko odchádza. Netrávte viac voľný čas osamote a spojte príjemné s užitočným práve u nás. Čaká na Vás skutočne nezabudnuteľný zážitok, ktorý si môžete užívať aj opakovane kedykoľvek si objednáte naše služby.